Zálohování dat

NeedBackup

NeedBackup je šikovné online zálohování. Zálohování se provádí automaticky na servery na internetu bezpečným šifrovaným způsobem.

Domovský web: http://www.needbackup.cz/

MozBackup

MozBackup (dříve Mozilla Backup) je nástroj určený pro zálohování dat v aplikacích Firefox, Thunderbird, Flock, SeaMonkey, Spicebird, Sunbird, Mozilla Suite a Netscape.

ISO Recorder V2

ISO Recorder V2 je zajímavá zálohovací utilita, pomocí které budete schopni zazálohovat jakoukoliv složku nebo soubor na vašem počítači, ze kterého se vytvoří ISO obraz, který posléze můžete zálohovat na jiný disk nebo nosič. Aplikace umožňuje také zálohování celého disku. Aplikace je v češtině.

Domovský web: http://isorecorder.alexfein man.com

SyncBack

Tento počeštěný software vám umožňuje provádět zálohy mezi dvěma počítači, nebo počítačem a dalším diskovým nosičem. Zálohování se provádí formou synchronizace. Lze tedy nastavit zálohování pouze nově vytvořených nebo změněných souborů, takže nemusíte provádět synchronizace všech dat.

Domovský web: www.2brightsparks.com

B-Cup XP

B-Cup XP je zálohovací software, který pracuje ve dvou režimech. V jednoduchém a přehledném menu si můžete nastavit pravidelnou zálohu vašeho disku formou kopírování nebo přírůstkovou zálohu, kde se provádí záloha pouze nově vytvořených a změněných souborů. Celá vznikla v české dílně, takže je česky.

Domovský web: mx-3.cz

Backup Manažer

Backup Manažer patří mezi české softwary, který nabízí jednoduché menu o malém počtu tlačítek, pomocí kterých si můžete nastavit automatizovanou zálohu dat, která se následně provádí bez jakéhokoliv vašeho zásahu. Velkou výhodou této aplikace je tak fakt, že není potřeba instalovat a je možné jí přenášet na přenosném zařízení.

Domovský web: www.rnsoft.cz

ZipBackup

Další jednoduchá zálohovací aplikace vytvořená českými autory, jejíž důraz je kladen především na jednoduchost. Jak samotný název aplikace ZipBackup napovídá, jedná se o zálohování souborů do komprimovaného formátu ZIP. Program nenabízí žádné další složité funkcionality a není potřeba ani instalace.

Domovský web: shicola.wz.cz
zaloha/start.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0