Vypalování CD a DVD

DVD Shrink

Hlavní předností tohoto programu je možnost částečné editace (vynechání některých částí filmu, jako třeba bonusů, nebo cizojazyčných titulků) a komprese filmu. Díky tomu se pak film vejde na klasické DVD 4,7 GB. Míru komprese lze samozřejmě nastavit.

Download: Verze 3.2.0.15
Čeština: dvdshrink32015_cz.zip (spustit po nainstalování Shrinku)
Domovský web: http://www.dvdshrink.org/
Web autora češtiny: http://www.gvg.cz/

DVDFab HD Decrypter

Odlehčená verze placeného programu DVDFab Platinum. Kopíruje celé filmové DVD/HD-DVD/Bluray na pevný disk a dokáže odstranit různé typy ochrany proti kopírování (CSS, RC, RCE, APS, UOPs a Sony ARccOS).

Download: dvdfab5220.exe
Domovský web: http://www.dvdfab.com/

Romeo Burner

Vypalovat přes tento program je opravdu jednoduché. Dokáže zapisovat na CD i na DVD disky. Program má velmi jednoduché rozhraní, je snadno použitelný, podporuje multisession, nahrávání audio i video disků. Taktéž umožňuje vytvořit kopii disku a obraz disku. Jedinou nevýhodou může být to, že není dostupná česká lokalizace.

AbleBurn

AbleBurn je další z řady jednoduchých vypalovacích programů. Umožňuje zápis a kopírování datových a audio souborů. U audio souborů je také možnost formátování z MP3 do WAW a z WAW do MP3.Program také zvládá normalizaci WAW souborů a umí opravovat mp3 soubory. Pohodlně můžete také vytvářet i nahrávat CD obrazy, tedy ISO, či vymazávat data z CD-RW disků.

Virtual CloneDrive

Tento jednoduchý program slouží k vytvoření virtuální mechaniky ve vašem PC. Díky vytvořené virtuální mechanice tak můžete načíst obrazy CD a DVD, které se zobrazí jako skutečné disky v mechanice. Tímto ušetříte čas vypalováním, soubory stačí mít uložené na svém pevném disku. Virtuálních mechanik takto lze vytvořit až osm, takže není problém přehrát si takto film, či nainstalovat oblíbenou hru. Program běží na operačním systému Windows a podporuje formáty typu: ISO, BIN, UDF a IMG.

ShrinkTo5

ShrinkTo5 je skvělý program pro kopírování DVD disků ve vinikající kvalitě. Při kopírování si můžete vybrat mezi standartním kopírováním a kopírováním jen některých částí. V případě nalezení chyb na vašem DVD je program automaticky vyhodnotí a opraví. Nevýhodou tohoto rychlého a spolehlivého programu je absence češtiny.

K3b

Jedná se o rozšířený linuxový program určený k vypalování. Program má mnoho funkcí, můžete přes něj vytvářet datové, audio, nebo video cd. K tomuto vytváření je široká škála funkcí, např. multisession, hromadné přejmenování souborů a podporuje také Rockridge a Joliet. Při vypalování audio souborů je možnost normalizace hlasitosti před zapisováním na disk. Pokud chcete disky kopírovat, máte možnost vypalovat na CD, případně DVD disky (DVD-R(W) a DVD+R(W)).

vypalovani/start.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0