Command disabled: index

Přidat software

Pokud víte o zajímavé aplikaci, která by mohla být užitečná dalším lidem, napište nám o ní. Můžete editovat tuto stránku odkazem vlevo nahoře.

Kniha jázd - Speedy Program ktorý za vás vytvorí knihu jázd aj spätne. Samogenerovanie jázd, gps monitoring vozidiel, cestovné príkazu a iné. Veľká pomoc pri daňovom priznaní.

Web: Digitálna evidencia jázd

Download: http://www.kamar.sk/php/knihjazd.php

Natipuj Natipuj - Program, ktorý Vám natipuje futbalové zápasy

NatipujSetup.exe

Web: http://www.mitsoft.sk/natipuj

LinuxLexOS 11 Gnome 3 Shell

Co LinuxLexOS 11 nabízí svým uživatelům?

Systém je postaven na jádře 2.6.38-10 distribuce Ubuntu 11.04 a novým prostředím Gnome 3 Shell. Naši uživatelé si tak mohou vyzkoušet již téměř plnohodnotný systém právě na bázi Gnome 3, který u nás oficiálně vyjde na podzim tohoto roku pod označením LinuxLex OS Prophet.

Systém byl sestaven tak, aby si každý uživatel mohl použít vlastní Theme a Metacity jak bylo zbykem i u předchozího Gnome prostředí. Mnoho témat bylo do systému standartně zařazeno a mnoho dalších lze bez obtíží zařadit. Postavte si své prostředí podle vlastního uvážení.

Systém obsahuje mnoho rozšíření pro Gnome Shell, které Vám budou připomínat původní Gnome 2.x s mnohem modernějším designem, interaktivním prostředím a funkcemi které usnadní Vaši práci v systému.

Obsahuje například:

- Internetový prohlížeč Firefox 5, Chrome 12 a první Alpha verzi Firefox 8 - Mixero - podporující Facebook a Twitter (velice šikovný nástroj) - Obdobou je i TweetDeck, který nabízí mnohem více podporovaných protokolů - IM Skype, Empathy, ICQ4Beta pro linux, QutIM - Nedílnou součástí je i multimediální přehrávač Totem - Mezi kvalitní správu hudby patří Brasero a Clementine - Do této distribuce byl také zařazen kvalitní editor videa OpesShot, ale také Pitivi - Opět bylo zařazeno mnoho dalších miniaplikací jako například TubeJ, RichFLV apod. - CairoDock panel a mnoho dalšího

DOWNLOAD

Věty a slovíčka je jednoduchý program na zkoušení slovíček a vět z cizího jazyka.

http://www.srazcyklistu.cz/vety/

Program CwdStudio - automatické generování křížovek a osmisměrek

http://www.cwdstudio.com

Profivet - Program Profivet je určený pre veterinárne ambulancie, pomocou ktorého si môžete spravovať Vašu prácu v ambulancií.

DOWNLOAD 79€

Web: MitSoft

EMA - demoverzia - EMA - Easy MAthematics je program, ktorý rieši úlohy matematickej analýzy ako sú derivácie a integrály, úlohy z teórie čísel a algebry.

DOWNLOAD

Web: MitSoft

TeamViewer

Chcete pomáhat, nebo dostat pomoc od přátel, nebo známým ze vzdálenosti? Chcete jednoduše a rychle umožnit jinym přístup k velkým souborům? Nebo chcete někomu ze vzdálenosti presentovat obsah vašeho monitoru? Pro tyto a další případy je TeamViewer ideální freeware. Použitje TeamViewer zdarma (nekomerčne) a profitujte na rozsáhlejších možnostech: dálkove ovládané počitače, přenos dat, pracovat online v teamu, komunikovat přes VoIP/Video, chatovat, nebo zobraz online. TeamViewer funguje jednoduše a bezpečně (bez problémů za Firewalls, Proxy-Serveru a NAT-Routeru). Vyzkoušejte to: během dvou minut bude vaše první spojení.

Domovský web: http://www.teamviewer.com/

Download: http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup_cs.exe

pridat.txt · Poslední úprava: 2013/01/16 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0