Přehrávače

KMPlayer

KMPlayer si poradí s multimediálními formáty VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime a dalšími. Přehrávat lze dokonce i poškozené nebo nekompletně stažené soubory.

Download: the_kmplayer_1434.exe
Domovský web:

MV2Player

Multimediální přehrávač (avi, mpeg, mod, vqf, mp3, wav, jpeg, gif a další). Mezi jeho další funkce patří možnost zobrazení dvou různých titulků najednou, možnost přidání externí audio stopy k filmu, vestavěný vytvářeč komiksů z filmu…

Download: MV2Player 07 RC2.exe
Domovský web: http://mv2.czweb.org/

Winamp

Mezi podporované formáty patří: MIDI, MOD, MP1, MP2, MP3, AAC, M4A, Ogg Vorbis, ult, amf, m3u, okt, VLB, APL, FLAC, WAV, WMA, Chiptunes, AVI, MPEG, NVS, CDA, mtm, s3z, xm, far a další. V poslední verzi se Winamp dočkal řady vylepšení, jako např. vypalování CD přímo z přehrávače, převody CD do formátů MP3, WMA a AAC, poslech internetových rádií, sledování internetových televizí a podpory kapesních přehrávačů iPod.

CDPlayer

CDPlayer je velmi jednoduchý multimediální nástroj, který slouží pro přehrávání audio souborů všech nejpoužívanějších formátů. Jednoduché menu je doplněno českou lokalizací. Zobrazení přehrávače je pouze v malém okně, které nikterak nezabírá místo vaší pracovní plochy a naobtěžuje vás.

Domovský web: http://megasoft.3nec.cz

Quick Player

Quick Player je velmi zajímavá hudební utilitka, která slouží pro přehrávání hudby pomocí klávesových zkratek. V českém jednoduchém menu si stačí navolit maximálně deset písní a potom je pomocí zkratky na klávesnici přehráváte. Program vás nijak neobtěžuje a běží na pozadí Windows.

Evil Player

Opakem hudební aplikace Pulse MP je přehrávač Evil Player, který klade důraz na maximální jednoduchost. Aplikace nabízí pouze základní okno s výběrem hudby, kterou přehráváte buď pomocí klávesových zkratek nebo tlačítky na myši. Aplikace je kompletně v českém jazyce, i když v tomto případě je to jistě bezpředmětné.

-- Odtud neprověřeno

K-D Player

K-D Player je produktem českých vývojářů a aplikace slouží pro přehrávání pouze tří základních hudebních formátů. Jde o formáty MIDI, MP3 a WAV. Přehrávač je vhodný především jako nenáročná alternativa pro složité a velké přehrávače, ve kterým se uživatel se základními znalostmi může lehce ztratit.

Domovský web: http://www.hi-games.wz.cz

Quintessential Player

Hudební přehrávač Quintessential Player je mezi uživateli oblíbený především díky svému modernímu designu a možnosti změny vhledu. Aplikace slouží jak pro přehrávání audio, tak i video souborů nejpoužívanějších formátů. Velmi dobře je vyřešena také správa knihovny a databáze uložené hudby. Program je v českém jazyce.

Domovský web: http://www.quinnware.com

wxMusik

wxMusik je velmi podobný známému Windows Media Playeru a to především vzhledem a způsobem práce s přehrávačem. Aplikace slouží pro přehrávání hudební i základních video formátů. Program je v českém jazyce. Jediné úskalí může představovat pro uživatele začátečníky složitější konfigurace aplikace a její nastavení.

Domovský web: http://musik.berlios.de
prehravace/start.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0