Zálohování dat - datová úložiště

eDisk

eDisk je známá online služba, která vám poskytne zdarma na určitý čas datový prostor pro uložení vašich dat. Služba nabízí zdarma možnost uploadu až 500MB dat, z toho jeden soubor může mít maximálně 300MB. Vámi nahraná data na server bude možné stahovat po dobu dvou měsíců, než je poskytovatel této služby nenávratně smaže.

SkyDrive

Online datové úložiště SkyDrive je součástí služeb Windows Live od společnosti Microsoft. Nabízí přístup přes klasické webové rozhraní, 25GB prostoru, maximální velikost jednoho souboru k odeslání je 50 MB.

Uložiště.com

Uložiště.com je další variantou online datové úložiště, kam odložit svoje data. Služba nabízí maximální možný upload souboru o kapacitě 1500MB, který budete mít k dispozici po dobu třiceti dnů, poté dojde ke smazání. Soubory můžete na servery nahrávat jak přes webové prostředí, tak přes FTP klienta, což je mnohem příjemnější.

Úschovna.cz

Úschovna.cz patří mezi velmi populární online datové sklady. Bez jakéhokoliv přihlašování a registrování můžete na server nahrát šest maximálně 100MB balíčků dat, které jsou ke stažení po dobu 14 dnů. Při uploadu souborů vyplníte pouze mail/maily příjemce, pro kterého uploadovaný soubor je a systém ho sám pomocí emailu upozorní na stažení.

iSkladka.cz

Dalším online datovým prostorem je iSkladka.cz, která nabízí uživatelům až 2GB prostoru pro data s maximální dobou uložení na třicet dní. Výhodou systému je poměrně rychlý a neomezený download, pokud máte samozřejmě solidní připojení k internetu. Systém vás také velmi přehledně informuje o množství vámi uložených dat a podobných údajích.

Rajče.net

Rajče.net je trochu atypické úložiště, které se specializuje pouze na jeden formát vašich dat a to jsou obrázky a fotografie. Jedná se totiž o publikační server, kde publikujete veřejnosti své fotografie. Datové úložiště nemá žádné omezení prostoru a nejsou zde ani žádné lhůty pro smazání vašich dat. Navíc s vloženými fotografiemi můžete pracovat v podobě alba.

online/zaloha.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0