Online slovníky a překladače

Slovníky

ABZ - slovník cizích slov

Pokud máte problémy s významy všech možných slov a výrazů, můžete využít služby právě tohoto webu ABZ - slovník cizích slov. Ve slovníku je možné hledat části slov nebo celá slovní spojení. Informace jsou následně přehledně zobrazovány v tabulkách a kromě jiného jsou Vám nabídnuty také naučné knižní publikace s hledaným výrazem. Můžete si zobrazit i seznam nejvyhledávanějších výrazů.

Zkratky.cz

Dalším velmi zajímavým webem je zkratky.cz, který Vám nabídne asi tu největší databázi zkratek, kterou na českém internetu naleznete. Zkratky jsou rozděleny do několika systematických kategorií podle oborů nebo se k samotnému výsledku můžete dopracovat pomocí vyhledávání. Aktuální stav databáze zkratek je kolem 12.700 zkratek. Do samotného systému můžete přispívat i vy sami.

Překladače

Google překladač

Google překladač neboli také Google Translator je pro lidi neovládající cizí jazyky asi jeden z největších počinů společnosti Google. Systém Vám přeloží jakékoliv slovo, slovní spojení, nebo věty mezi několika desítkami cizích jazyků. Google překladač lze využívat i pro překlad celých webů, takže pro Vás nebude problém čerpat informace ze zahraničních webových stránek.

POPINA - česko-polský, polsko-český slovník online zdarma

Velký český a polský překladový slovník s jednoduchým uživatelským rozhraním. V databázi přes 135 tisíc slovníkových hesel.

online/slovniky.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0