Online Mapy

Mapy Google

Google mapy je jeden z nejvydařenějších internetových mapových systémů, pomocí kterého si můžete zobrazovat mapové podklady téměř z celého světa. Kromě několika variant zobrazení je systém vhodný také pro plánování vašich tras, které se vám samozřejmě zobrazují na Vámi nadefinované mapě. Celý systém je v českém jazyce.

Mapy.cz

Mapy.cz je další mapový systém jednoho z nejznámějších českých vyhledávačů. Jeho funkce jsou obdobné jako u Google Maps. Kromě jiného si můžete v mapách zobrazovat i nejbližší objekty, jako jsou lékárny, obchody, firmy a další. Nechybí ani informace s GPS údaji o Vámi nadefinované adrese nebo bodu.

Amapy

Amapy jsou počinem českého internetového vyhledávače atlas.cz. Systém Vám nabídne hned tři druhy zobrazení mapového podkladu - základní, turistické a letecké. Nechybí ani možnost měření vzdálenosti mezi předdefinovanými body, popřípadě ruční měření. Vámi hledanou trasu je možné si vytisknout i s podrobným itinerářem cesty v základních bodech.

Průvodce dálniční a silniční sítí ČR

Tento silniční a dálniční průvodce slouží především pro zobrazování velmi detailních informací o nejfrekventovanějších úsecích v České republice. Kromě velkých dálničních úseků, naleznete hlavní silniční tahy velkých měst. V mapové části si zobrazíte opravdu podrobná data s vysvětlivkami k jednotlivých dopravním značením. Web kromě jiného také informuje o aktuálních dopravních situacích. Takže se před každou cestou můžete velmi dobře připravit.

TrekView - mapový plánovač a prohlížeč tras pro cykloturistiku

Tento mapový systém je zaměřen pouze na určitou část uživatelů. Mapový plánovač Vám totiž umožňuje ve třech variantách map zobrazit Vámi vložené údaje z vašich navigačních zařízení ve formátu GPX. Vložené údaje se zobrazují v mapě a kromě jiného samozřejmě dostanete spoustu výstupů a možnost zobrazovaná data vytisknout. Velmi zajímanou funkcionalitou je také zobrazení výškového profilu.

online/mapy.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0