Komunikace

Meebo

Meebo umožňuje přihlásit se k účtům ICQ, JabberAIM, Yahoo!, Google Talk a MSN. Po registraci si můžete tyto účty spojit a přihlašovat se pod jediným uživatelským jménem a heslem. Služba je kromě jiných jazyků i v češtině a je zdarma.

E-mail

Seznam Email

Schránka od Seznam.cz má velikost 10MB, za jednu SMS (3Kč) však můžete získat schránku s neomezenou kapacitou. Za rozšíření schránky nejsou účtovány žádné další poplatky, tel. číslo pro mob. telefony v sítích O2, T-mobile a Vodafone je 9030903.

Maximální velikost odchozí zprávy je 13MB. Jakákoli zpráva do této velikosti bude bez obtíží odeslána. Zprávy, které tuto velikost překročí, nebudou odeslány a uživateli se zobrazí chybové hlášení o překročení kvóty. I při odesílání zprávy je nutné mít ve schránce dostatek volného místa.

Můžete si založit e-mailovou schránku @seznam.cz nebo @post.cz

GMail

Získáte e-mailovou schránku @gmail.com

Velikost schránky se neustále zvyšuje, v tuto chvíli je to zhruba 9GB. Heslem společnosti Google Inc., která mail provozuje, je, že uživatel už nikdy nebude muset mazat staré zprávy.

online/komunikace.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0