Nezařazeno

Na této stránce jsou aplikace, které se nehodily do jiné kategorie, což však neznamená, že pro ně vhodná rubrika nevznikne. S největší pravděpodobností jsou tu tedy pouze dočasně.

Minutka

Program, kde posuvníkem nastavíme čas (až 80 minut) a poté začne odpočet, po vypršení času zazní krátký alarm (ten lze navolit) a poté je program ukončen.

Download: minutka.exe
Domovský web: http://www.sonam-soft.net/

Slovník Verdict FREE

Anglicko-český slovník, který je možné přilepit k pravému okraji obrazovky, aniž by překrýval okno, ve kterém čteme a překládáme. Obsahuje více jak 480 tisíc překladových párů, tj. dvojic anglického slova nebo fráze a odpovídajícího českého překladu.

Kromě všeobecné zásoby slovník pokrývá i základní odbornou terminologii z oblastí jako je technika, ekonomika, lékařství nebo počítače.

TeamViewer

Chcete pomáhat, nebo dostat pomoc od přátel, nebo známým ze vzdálenosti? Chcete jednoduše a rychle umožnit jinym přístup k velkým souborům? Nebo chcete někomu ze vzdálenosti presentovat obsah vašeho monitoru? Pro tyto a další případy je TeamViewer ideální freeware. Použitje TeamViewer zdarma (nekomerčne) a profitujte na rozsáhlejších možnostech: dálkove ovládané počitače, přenos dat, pracovat online v teamu, komunikovat přes VoIP/Video, chatovat, nebo zobraz online. TeamViewer funguje jednoduše a bezpečně (bez problémů za Firewalls, Proxy-Serveru a NAT-Routeru). Vyzkoušejte to: během dvou minut bude vaše první spojení.

Domovský web: http://www.teamviewer.com/

Download: http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup_cs.exe

EVM

EVM shromažďuje a současně automatizuje veškeré procesy produkčního charakteru a činností firmy, jako je logistika, výroba, distribuce, prodej, fakturace, smlouvy ale také např. veškerá správa majetku.

EVM s bravurou vyřeší správu vašich dat a informací, ať už jste začínající podnikatel, firma o několika zaměstnancích, aktivní obchodní společnost, nebo velká korporace. Tento evidenční informační systém je možné přizpůsobit téměř jakýmkoliv požadavkům provozu, není tedy potřeba přizpůsobovat provoz firmy systému. Díky rozsahu dovedností se stane výraznou posilou vašeho týmu.

Odkaz ke stažení: http://www.system-evm.cz/data/free/EVM_Complete_2.0.1.448.exe

nezarazeno/start.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0