Kancelář a účetnictví

Pokladní systém OpenBravo

OpenBravo POS je pokladní systém založený na jazyku Java, určený prioritně pro maloobchodní prodejny, hračkářství, květinářství, zahradnické potřeby, drogerie ale i pro poskytování služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika a jiné. V neposlední řadě je OpenBravo používáno i jako restaurační pokladní systém.

Software slouží nejen jako pokladní, ale též i jako systém pro skladové hospodářství a jako podklad pro účetnictví. Pokud cítíte, že vaše registrační pokladna už nesplňuje požadavky Vaše a dnešní doby, je OpenBravo tou správnou volbou.

Účetní programy AdmWin

Účetní programy (ekonomický software) AdmWin - daňová evidence a podvojné účetnictví. Fakturace, sklady, zakázky, objednávky, nabídky, poptávky, dlouhodobý majetek, mzdy, kniha jízd. Software pro internetový obchod, autoservisy a hotely. Provádíme jejich zakázkové úpravy.

Domovský web: http://www.admwin.cz/

Faktury ProFactFree

Faktury zdarma. Faktury ProFactFree je ekonomický software pro vytváření a evidenci faktur, vedení adresáře a mnoho dalšího ve velice jednoduché a profesionální podobě.

Domovský web: http://faktury.exmind.cz

OpenOffice.org

Náhrada za placené Microsoft Office. Kompletní balík kancelářských aplikací pro psaní textových dokumentů, výpočty s tabulkami, tvorbu prezentací, kreslení obrázků a práci s databázemi. Funguje pod Windows, Linuxem, Mac OS X a dalšími systémy.

Adobe Reader

Acrobat Reader je kancelářský software, který je v dnešní době nedílnou součástí téměř každého počítače. Tato freeware verze programu vám umožní dokumenty pouze prohlížet, zobrazovat podepsané dokumenty PDF, tisk nebo rychlé a velmi užitečné vyhledávání v těchto dokumentech. Instalace aktuální verze je samozřejmě v češtině.

Domovský web: http://www.adobe.com/cz/

PDFCreator

PDFCreator se řadí do rodiny open source produktů. Program slouží pro velmi snadné vytváření PDF dokumentů téměř z většiny nejpoužívanější formátů jako jsou textové (DOC, TXT, …) nebo obrázkové formáty (JPG, BMP, TIF, …). PDFCreator bude na vašem počítači fungovat jako virtuální tiskárna, pomocí které se samotný převod provádí.

Domovský web: www.pdfcreator.de.vu

602XML Filler

602XML Filler je dnes jeden z nejrozšířenější softwarů pro komunikaci s veřejnou a státní správou. Aplikace umožňuje vyplňování speciálních formulářů s příponou zfo, s kterými je možné dále pracovat. Program umožňuje export a podepisování dokumentů. Díky této aplikaci pro vás bude vyplňovaní před připravených formulářů naprostá hračka.

Domovský web: www.602.cz

EasyOffice

EasyOffice je další softwarový balíček z rodiny kompletních kancelářských aplikací. Program obsahuje programy pro vytváření a editaci textových, tabulkových a prezenčních dokumentů. Velmi dobře také zachází s tvorbou PDF dokumentů a v neposlední řadě nechybí ani poštovní klient. Aplikaci si můžete nainstalovat zcela zdarma pouze pro domácí použití, samozřejmě v češtině.

Domovský web: www.e-press.com

AbiWord

AbiWord je velmi populární textový editor, který je svou vybaveností konkurence schopný gigantům jako je Microsoft Word, který je samozřejmě placený. Program umí pracovat, vytvářet a editovat všechny textové formáty. Aplikace nabízí také bohatou úpravu textu a spoustu možností nastavení. AbiWord je v českém jazyce.

Domovský web: http://www.abiword.com

Microsoft PowerPoint Viewer

Microsoft PowerPoint Viewer vznikl díky velké poptávce uživatelů, kteří nevlastnili velkou verzi placeného Microsoft PowerPoint. Tento program je pouhou prohlížečkou prezentačních souborů, takže nejste schopni vytvořit vlastní prezentaci. Pokud ale potřebuje občas přečíst dnes již velmi často používané prezentace, je tato aplikace vhodná i pro vás.

Domovský web: http://www.microsoft.com

CZD Kalkulačka

CZD Kalkulačka je kalkulačka konkurující dobře známé kalkulačce v samotných Windows. Oproti ní ale nabízí několik zajímavých funkcí navíc, jak matematických , tak ryze praktických. Program je pyšní také zajímavým a líbivým vzhledem. Aplikace je v českém jazyce a po startu se provádí automatická aktualizace.

Tisk obálek

Program Tisk obálek je učen pro snadné nastavení a vytištění vámi požadovaných obálek. V českém pracovním prostředí si můžete nastavit všechny důležité parametry od správného umístění adresy, až po případnou další úpravu uložené šablony. Program vyžaduje NETFrameWork a zcela zdarma i pro komerční použití.

Visio Viewer 2003

Spousta z vás jistě v soukromí nebo při práci narazila na soubory vytvořené placenou aplikací Microsoft Visio. Tento malý prográmek vám pomůže zmíněné soubory otevřít. Celá aplikace je v českém jazyce a kromě prohlížení máte možnost si zobrazené diagramy také vytisknout. Jedinou podmínkou pro správné fungování je Internet Explorer 5 a vyšší.

Domovský web: http://www.microsoft.com

7-PDF Maker

7-PDF Maker je aplikace sloužící k tvorbě PDF dokumentů z mnoha podporovaných formátů. Samozřejmostí je většina textových souborů, ale konverzi do PDF můžete provést i z obyčejného obrázku. Před samotným vytvoření máte možnost provádět hlubší nastavení výsledného souboru. Aplikace je v češtině a nabízí velmi jednoduché prostředí.

Domovský web: http://www.7-pdf.de

Helios Red START

Ekonomický a účetní systém Helios Red je moderní modulární účetní software pro zpracování komplexní podnikové agendy podnikatelů, malých a středních firem účtujících v účetnictví nebo daňové evidenci. Zahrnuje oblasti finančního účetnictví, lidských zdrojů, skladového hospodářství, oběhu zboží a všech souvisejících a návazných agend.

Tato verze je v jednotlivých modulech omezena souhrnnou částkou 500 000 Kč a počty dokladů, které lze do tohoto modulu pořídit. START verze není registrována u výrobce, nevztahuje se na ni záruka ani technická podpora ze strany výrobce. Ke START verzi lze stáhnout update z WWW nebo poslat za manipulační poplatek na CD. Start verze neobsahuje demonstrační data.

Download:heliosred.exe

Účetní program Money S3 11.092

Účetní program Money S3 nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML.

Money S3 se vyznačuje především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows, kterou využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také drobné živnostníky a podnikatele. Money S3 nabízí velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi.

Bezplatná verze Money S3 Start obsahuje bez omezení všechny moduly a můžete do ní pořídit libovolný počet dat po libovolně dlouhou dobu. Pouze pokud překročíte limit počtu dokladů, budou tiskové sestavy opatřeny nápisem „neplatné“. Rozhodnete-li se přejít na některou z vyšších licencovaných verzí, veškerá data pořízená ve verzi Start vám zůstanou zachována.

Domovský web: http://www.money.cz
kancelar/start.txt · Poslední úprava: 2012/02/27 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0