Command disabled: index

Bezpečnost počítače

Bezpečnost počítače, antivir, antispyware a čištění počítače od nežádoucího software a zbytečných souborů.

Antivirové programy

Avast! 4 Home

Alwil Software

Tento program od firmy Alwil Software, a.s. je pro domácí použití nabízen zcela zdarma.

AVG Anti-Virus Free

AVG

Společnost AVG Technologies působí na trhu s produkty na ochranu dat již od roku 1991. Komplexní nabídku bezpečnostního software poskytuje nejen domácím uživatelům počítačů, ale stejně tak i malým či velkým firmám. Pro domácí a nekomerční použití nabízí i verzi úplně zdarma.

Avira AntiVir

Tento jednoduchý antivirový program je určen především pro domácnosti, podle toho je také licenčně omezen. Jeho hlavní funkcí je hlídat váš počítač před nežádoucími viry. Automatické aktualizace samozřejmě probíhají sami, stačí pouze připojení k internetu. Jedinou nevýhodou aplikace je, že neprohledává příchozí poštu ve vašem poštovním klientovi.

Domovský web: www.free-av.de

avast! Virus Cleaner

avast! Virus Cleaner je spíše než komplexní antivirový program pouze nástroj, pomocí, kterého můžete prohledat váš počítač a odstranit nežádoucí a škodlivé viry. Software je velmi jednoduchý, ale pokud patříte mezi zkušené uživatele, nabídne vám spoustu příkazových zkratek, pomocí který svůj počítač kompletně vyčistíte.

Domovský web: http://www.avast.cz

McAfee AVERT Stinger

McAfee AVERT Stinger je antivirová aplikace, která pochází se slavné softwarové rodiny McAfee, kteří se zabývá odstraňováním škodlivého software již řadu let. Aplikace vám pomocí svého velmi jednoduchého a přehledného menu pomůže prohledat váš počítač a odstranit viry. Aplikace se zaměřuje pouze na nejnovější viry.

Domovský web: vil.nai.com

Malwarebytes' Anti-Malware

Samotný název tohoto softwaru Malwarebytes' Anti-Malware mluví za vše. Aplikace byla stvořena k odstraňování škodlivého malwaru z vašeho počítače. Kromě klasických testů vašich disků a externích nosičů běží software také na pozadí, kde hlídá aktuálně běžící procesy a upozorní vás vždy, když je počítač ohrožen. Celé prostředí je v českém jazyce.

CureIt!

CureIt! sice není zcela plnohodnotný antivir, který běží na pozadí vašeho systému a kompletně chrání váš počítač, ale jedná se o antivirový skener, který je lite verzí placeného antiviru Dr.WEB. Program je v českém jazyce a není třeba ho instalovat. Stačí pouze aktualizovat z internetu virovou databázi a provést příslušné testy.

Domovský web: http://www.alexko.com

Zálohování dat

Přesunuto na novou stránku - Záloha

bezpecnost/start.txt · Poslední úprava: 2011/07/17 00:00 (upraveno mimo DokuWiki)
www.chimeric.de Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0